Zlato opäť v kurze, oddych sa končí


Zlato bolo a bude vždy symbolom bohatstva. Sú kultúry, kde si bez zlata nevedia predstaviť privítanie potomka do rodiny, či každú dôležitú rodinnú udalosť. Hrúbka retiazky je symbolom prajúceho šťastia. Čím hrubšia- tým viac šťastia praje dotyčný narodenému dieťatku.

zlaté cihly


Zlaté


  • Náhrdelníky

  • Prstene

  • Mince

  • Diadémy

  • Kraslice


boli vždy aj u panovníckych rodov symbolom majetku a bohatstva. Dnes to už nie je  iba ozdobný prvok, ale predáva sa aj zlato investičné v podobe zlatých tehál, alebo skôr tehličiek. Ich cena sa mení každú minútu podľa aktuálnej ceny zlata na trhu. Dlhodobo teraz zlato nevykazovalo taký nárast ako práve teraz- https://www.visreal.sk/zlato-opat-v-kurze-oddych-sa-konci/

 Je to ako s krízou. Pravidelne sa opakuje, ale určite skôr či neskôr pominie. Rovnako to je so zlatom. Aj keď práve jeho cena nerastie, tak raz celkom určite porastie !


Pri kúpe si treba dať pozor na punc a kupovať iba u certifikovaných predajcov. Taká malá tehlička zlata je veru vhodným darček aj napríklad k promócii, alebo pri životnom jubileu. Neľakajte sa . Gramáž býva rôzna a nezruinuje  vás.

Aj po rokoch si obdarovaný spomenie na váš krásny dar, ktorý určite nepodľahne inflácii.


 Zlato sa dá kúpiť aj počas dovoleniek napríklad v Turecku. Niet lepšieho hotela, v ktorom by nebolo zlatníctvo a v ktorom by sa nedali kúpiť aj investičné zlaté tehličky. Rovnako v arabskom svete ja táto kúpa zvlášť výhodná.

zlaté vajíčko

 

Ak dávate prednosť šperkom zo zlata , tak tu si prídete tiež na svoje. Precízna práca „šperkárov“ a zlatníkov je obdivuhodná. Nebudete si môcť ani len vybrať- toľko krásnych tvarov a vzorov uvidíte.

Cesta do arabského sveta za zlatom je opäť v móde. Cena zlata stúpa a stúpať bude. Pozor ale na predajcov. Iba s delegátmi sa poraďte kde kúpiť, aby ste si nedoniesli domov iba pliešok žltej farby. Síce krásny- ale úplne bezcenný !

Zlato je vhodnou investíciou naozaj pre všetkých.

Zlato opäť v kurze, oddych sa končí
5 (100%)2